O portalu

Ideą Managero.pl jest pomaganie przedsiębiorcom w otwieraniu i prowadzeniu restauracji, kawiarni i barów.

Znajdziesz tu forum gastronomiczne, na którym spotkasz właścicieli małych i dużych lokali z całej Polski. Dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem to piękna sprawa. Warto sobie pomagać!

W trakcie budowy jest baza firm gastronomicznych, świadczących profesjonalne usługi dla gastronomii. Dzięki bazie zdobędziesz namiary na firmy z Twojej okolicy, które pomogą Ci otworzyć i wyposażyć Twój lokal.

Korzystając z ich usług za pośrednictwem Managero.pl możesz liczyć na dodatkowe rabaty i upusty. W tym celu polecam zapisać się do newslettera, poprzez który będziesz otrzymywał informacje o nowościach i promocjach – raz w tygodniu w poniedziałek.

Jeśli będziesz szukał pracownika, to na pewno zainteresują Cię oferty pracy w gastronomii. Możesz bezpłatnie publikować oferty na portalu jak i przeglądać CV barmanów, baristów, kucharzy i innych specjalistów.

 

Będziemy dążyć do tego, aby Managero.pl było miejscem, od którego chcesz rozpoczynać dzień pracy. Gdzie będziesz mógł wpaść w razie kłopotów i wiedzieć, że zawsze znajdziesz pomoc. Bo warto sobie pomagać. Zapraszamy do darmowej rejestracji i dołączenia do naszej społeczności!

Łukasz Chrząszcz,
właściciel Managero.pl
znany też jako Luk z niepoddawajsie.pl

O portalu
1 (20%) 1 vote