Partnerzy Managero - katalog

Kancelaria Coccus – HACCP

Coccus to Kancelaria Doradztwa Sanitarno-Higienicznego, specjalizująca się w dokumentacji HACCP.

Właścicielem firmy Coccus jest Pani Kinga Cybulska, znany i ceniony specjalista z zakresu przepisów sanitarno-higienicznych na terenie Polski północnej. Wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży sprawiają, że usługi świadczone przez firmę Coccus uzyskują zawsze pochlebną opinię inspektorów Sanepidu.

W firmie pracują prawdziwi fachowcy. Praktycy. Specjalista ds. bezpieczeństwa żywności i żywienia. Osoby z wieloletnim doświadczeniem w Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Kancelaria opracowuje dokumentacje HACCP oraz GMP/GHP dla gastronomii i innych gałęzi branży spożywczej. W zakres usług wchodzą również wizje lokalne w lokalach gastronomicznych i ogólne doradztwo z zakresu przepisów sanitarnych.

Zapraszamy do kontaktu osoby szukające pomocy w otwarciu biznesu w gastronomii. Coccus świadczy swoje usługi przede wszystkim na terenie województw pomorskiego i zachodniopomorskiego.

Coccus – Kancelaria Doradztwa Sanitarno-Higienicznego
Łąkowa 57/4,
84-420 Reda
Informacja: 576 073 177

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Twoje miasto

Opisz swój problem i sprecyzuj oczekiwania

Adres email

Nr telefonu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

UWAGA! Wszystkie pola są obowiązkowe.

Kancelaria Coccus – HACCP

Zostaw komentarz

5 × 2 =