Partnerzy Managero - katalog

Andrzej Tesarczyk – specjalista ds. gastronomii

Pan Andrzej Tesarczyk zajmuje się kompleksowym doradztwem i wykonywaniem projektów technologicznych dla gastronomii.

Andrzej Tesarczyk to znany i ceniony specjalista na terenie Polski południowej, w zakresie doradztwa gastronomicznego i projektów technologicznych. Jego wiedza i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że klienci zawsze są zadowoleni z usług, które świadczy.

Oprócz projektów technologicznych i doradztwa przy otwieraniu lokalu, Pan Andrzej Tesarczyk przeprowadza również szkolenia z zakresu obsługi kelnerskiej w restauracjach na terenie Polski południowej.

Zapraszamy do kontaktu osoby szukające pomocy w otwarciu biznesu w gastronomii. Pan Andrzej Tesarczyk świadczy swoje usługi przede wszystkim na terenie województwa śląskiego.

Andrzej Tesarczyk
Wyzwolenia 31,
44-348 Skrzyszów
Informacja: 576 073 177

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Wybierz temat

Określ usługi które Cię interesują
Doradztwo / konsultacjeHACCP, GMP/GHPProjekt technologicznySzkolenia gastronomiczneUsługi marketingoweWyposażenie gastronomiiOprogramowanieUsługi prawne

Opisz swój problem i sprecyzuj oczekiwania

Twoje miasto

E-mail

Nr telefonu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Chcę otrzymywać newsletter z artykułami pomocnymi dla branży gastronomicznej.

Andrzej Tesarczyk – specjalista ds. gastronomii

Zostaw komentarz

2 × two =